Aristo Loader


Bigg
Sanal Magaza
Biggbrands
Biggbrands
Sanal Mağaza, Biggbrands başta olmak üzere tüm BIGG + kuruluşlarından hizmet alan müşterilerimizin IT alt yapısı, Aristo'nun sorumluluğundadır.

Aristo, yoğun çaba ve uzmanlık gerektiren bu alanda en iyi hizmeti sunmak için özellikle veri tabanı ve web uygulamalarını içeren IT dünyasını çok yakından izler. Aristo yazmış olduğu yazılımlar ve uygulamalarla loyalty ve e-ticaret dünyasına yetkin çözümler sunar. Bu bağlamda Sadakat & Ödül Puan uygulamaları, Ödül Siteleri (Reward Portal) ve Online Alışveriş yazılımlarıyla bir adım öne çıkar. Müşteriye özel olarak hazırlanan Reward Portalların üzerinde çalışacak satış ve ödül kampanyalarının mekanizmaları Aristo tarafından kurulur. Gereken puan kazanım ve harcama hesaplamaları, kategori bazında hediye yerleştirme, sipariş takibi, raporlama gibi süreçler yazılımın içinde yer alır.

Ayrıca, Global Çalışan Takdir ve Ödüllendirme Platformu BIGGSTARS, şirketlerin İNSAN KAYNAKLARI’ na, çalışanlarını küresel düzeyde tanıyabilecekleri ve ödüllendirebilecekleri yeni bir MOTIVASYON uygulaması sunmaktadır. BIGGSTARS ile kurum temel değerlerini özümseyen ve motive olarak iş yapan çalışanlar normalden çok daha fazla performans gösterirler.

Bayi Ödüllendirme Kampanya ve İçerik Yönetimi BIGGCLUB ; İÇERİK destekli bir DISTRIBUTOR, BAYİ, ve ACENTA ÖDÜLLENDİRME platformu olan BIGGCLUB, kurumsal bazda bir araya getirdiği SATIŞ noktalarının MARKA ile sürekli olarak iletişimde olmasını sağlar. Katılımcılar sadece ürün alış / satışlarından değil, aynı zamanda BIGGCLUB üzerinde aldıkları AKSİYONLAR’ dan da puan kazanır ve müthiş zengin bir hediye koleksiyonu üzerinden bu puanları harcarlar!..

BIGGYMOBIL; markanızın ürünlerini satın alan tüketicilerin, MOBIL APP ile fişlerini yükleyip puan kazandıkları uygulamadır.

Dünyanın En Zengin Ödül Puan Sitesi BIGGREWARDS Aristo tarafından yazılmış ve kurum çalışanlarına, kurum bayilerine, kurumun son kullanıcılarına çok özel indirimli markalı ürünler sunarız. Özellikle İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilen bu uygulama ile kurumlar çok özel fiyatlı ürünler sunarak kurum çalışanlarının firmaya bağlılığını arttırırlar. Aristo geliştirmiş olduğu Sosyal Medya aplikasyonları ile müşterilerini kitlelerle buluşturur ve müşteri bağlılığı sağlar.

Aristo aynı zamanda BIGG + grubunun online portallarının da alt yapı hizmetlerini sunar.