Aristo Loader


Bigg
Sanal Magaza
On-net
Bigg Shop
Bigg Travel
Sanal Mağaza, On-Net başta ve Bigglook olmak üzere tüm BIGG + kuruluşlarından hizmet alan müşterilerimizin IT alt yapısı, Aristo'nun sorumluluğundadır.

Aristo, yoğun çaba ve uzmanlık gerektiren bu alanda en iyi hizmeti sunmak için özellikle veri tabanı ve web uygulamalarını içeren IT dünyasını çok yakından izler. Aristo yazmış olduğu yazılımlar ve uygulamalarla loyalty ve e-ticaret dünyasına yetkin çözümler sunar. Bu bağlamda Ödül Siteleri (Reward Portal) ve Online Alışveriş yazılımları ve Bigglook gibi İçerik Portalleri bir adım öne çıkar. Müşteriye özel olarak hazırlanan Reward Portal'lerin üzerinde çalışacak satış ve ödül kampanyalarının mekanizmaları Aristo tarafından kurulur. Gereken puan kazanım ve harcama hesaplamaları, kategori bazında hediye yerleştirme, sipariş takibi, raporlama gibi süreçler yazılımın içinde yer alır.

Ayrıca, Online Alışveriş dünyası için Aristo tarafından yazılmış ve işletilen Kurumlara Özel adını verdiğimiz bir uygulama ile kurum çalışanlarına çok özel indirimli markalı ürünler sunarız. İnternet üzerinde kurum parolası ve şifre ile girilen, kurumunuza özel logo ve görsellerle hazırlanan bu web sitesinden tüm çalışanlarınız yararlanabilir. Özellikle İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilen bu uygulama ile kurumlar çok özel fiyatlı ürünler sunarak kurum çalışanlarının firmaya bağlılığını arttırırlar.Aristo geliştirmiş olduğu Sosyal Medya applikasyonları ile müşterilerini kitlelerle buluşturur ve müşteri bağlılığı sağlar.

Aristo aynı zamanda www.sanalmagaza.com, www.onnetb2b.com, www.biggshop.com, www.biggtravel.com gibi BIGG + grubunun online portallerinin de alt yapı hizmetlerini sunar.