Aristo Loader

Müşterilerin alışveriş yaptıkça puan kazanarak avantaj elde ettiği, kazanılan puanların hem sahada hem de BIGGREWARDS Ödül Puan sitesinde harcandığı Mobil ödüllendirme platformu.

Mobil ya da Web ortamında seçeceğiniz prestijli markalarla, puanınız yeterli olmadığı durumlarda, farkını kredi kartıyla tamamlayabileceğiniz gibi puanlarınızı kullanmadan da tamamını kredi kartınız ile ödeyerek beğendiğiniz ürünü alabilirsiniz.

Ayrıca www.biggrewards.com’da, kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde puan kazanmaya da devam edeceksiniz.

Bu ürünlerin yanı sıra kataloğumuzda size özel tasarım koleksiyonlarla da bulacaksınız.

Katalog içerisindeki markalara ve ürünlere iyice incelikdikten sonra, beğendiklerinizi not alın seçtiğiniz ürünler için www.biggrewards.com internet sitesini ya da Biggy aplikasyonunu ziyaret ederek siparişinizi verebileceksiniz.

Biggrewards ve Biggy üyeleri, Biggrewards iş ortakları üzerinden alışveriş yaptıkça ve www.biggrewards.com Internet adresi ya da Biggy Aplikasyonları üzerinden para ile alışverişlerini tamamladıkça puan kazanacaklardır.

Puan kazanan Biggrewards üyeleri bu Puan‘larını kullanarak www.biggrewards.com İnternet adresi üzerinden ya da Biggy aplikasyonları üzerinden ürün sipariş verebileceklerdir.