Mükemmellik detaylarda gizlidir !..

Aristo, BIGG + grup şirketi Sanal Mağaza için Ödül Puan Uygulamaları yazılımları sunar !..

Ödül Puan Uygulamaları çerçevesinde kullanıcının vermiş olduğu siparişler önce Proje Yönetimi tarafından değerlendirilir ve sonrasında ofis ve depo içindeki ilgili birimlere iletilir. Tüm akış Aristo yazılımları üzerinden müşteriye özelleştirilmiş halde ERP sistemi son sistem web yazılım ve donanımlarla otomatize edilmiştir.

Aristo Ödül Puan Uygulamaları

Üstün Hizmet, Üstün Teknoloji

Ödüllendirme mekanizmasının gerektirdiği puan hesabı, talep edilecek hediyelerin seçimi ve web üzerinde listelenmesi, talep sonrası siparişlerin takibi gibi aşamalar Aristo uygulamalarının arasındadır. Aristo web üzerinde kampanyaları özel modüllerle yönetir. Ayrıca bu işlemlerle ilgili raporlamaları gerçekleştirir ve müşterilerini periyodik olarak bilgilendirir. Size sadece raporlardaki gelişimin keyfini sürmek kalır. Aristo, değişen sanal dünyanın getirdiği tüm değişimleri kurumsal müşterileri ve onların sadık müşterilerinin yararına sunmak için uzmanlaşmıştır.

Puan Toplama & Harcama

Aristo A.Ş., hem kendi hem de grup şirketlerinin ve müşterilerinin sahip olduğu e-ticaret, e-sadakat ve e-ödüllendirme projelerine baştan-sona çözüm sunmak, yönetmek ve en iyi hizmeti sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Aristo A.Ş., kurumsal müşterileri ve tedarikçilerine kendi kampanya siteleri üzerinden ödüllendirme yapabilmesi için özel yazılım hizmeti vermektedir. Bu çerçevede Puan Toplama & Harcama modülleri müşterinin taleplerine uygun olarak geliştirilir.

Aristo Puan Toplama Harcama

E-Ticaret Uygulamaları

Türkiye‘nin ilk online alışveriş merkezlerinden biri olan www.sanalmagaza.com kurumsal tecrübesi, kaliteli ve zengin ürün yelpazesi ile tam senedir milyonlarca kullanıcıya online alışveriş hizmeti sunmaktadır.

Aristo A.Ş., BIGG + bünyesinde yer alan ve son kullanıcıya yönelik olan bu internet sitelerine de yazılım hizmeti vermektedir.

Sanal Magaza Bigg Shop

Sosyal Medya Uygulamaları

Aristo Sosyal Medya

Gamification, oyun benzeri mekaniklerin (puan, rozet, skor tablosu,…) loyalty programlarında kullanılmasıdır. Yani, bir oyunu oyun yapan tüm mekanizma ve düşünce yapısının, o ana dek oyun alanı olarak düşünülmemiş yapılara ve süreçlere entegre edilmesidir. Kullanıcı davranışlarını, sizin belirlediğiniz amaçlar doğrultusunda yönlendirmenizi ve bunu herkes için eğlenceli hale getirmenizi sağlar.

Böylece; program kullanıcılara "kendini ifade etme" ve "iletişim kurma"nın yanı sıra; "yarışma", "işbirliği yapma" ve "elde etme" fırsatı verir. Böylece loyalty programlarına katılım ve bağlılık artarken, marka bağlamında daha derin bir duygusal bağ yaratılır.

Oyunlaştırmanın uygulama alanları tamamen hayal gücünüzle sınırlıdır. Hedef kitlenize ait davranışlar analiz edilerek, oyun tasarımı çerçevesinde loyalty programlarına yerleştirilir. Bu davranışlar ve başarılar puan / skor formunda ödüllendirilir. Skor tabloları ve rozetlerle desteklenen platform; eğlence, motivasyon ve odaklanmayı arttırır.

Örnek Uygulamalar; Aristo Sosyal Medya
  • Beğen, puan kazan
  • Yorum yap, puan kazan
  • Arkadaşını davet et, puan kazan
  • Fotoğraf paylaş, puan kazan
  • Marka topluluğuna katıl, puan kazan
  • Anketi tamamla, puan kazan
  • Yarışmaya katıl, puan kazan
  • Dereceye gir, puan kazan

Raporlama & Crm

Doğru Analiz Sonuçları ile Stratejilerinizi Geliştirin...

Aristo’un en önemli özelliklerinden biri de hizmet vermekte olduğu E-Reward ve E-Ticaret uygulamaları için kapsamlı raporlar sunabilmesidir. Bu raporlar sayesinde işin etkinliğini ve performansını ölçümleyebilmek, hizmetlerin başarısını izlemek ve fırsatları tanımlamak mümkündür.

Raporlama Örnekleri; Aristo Raporlama Örnekleri Aksiyon örneklerinden bazıları;

Mobil Loyalty

Mobil Sadakat Uygulaması ile SMS üzerinden puan sorgulama ve sipariş toplama, lokasyon bazlı puan toplama ve harcama, Mobil Promosyon kampanyaları gibi müşteri bağlılığını arttırıcı uygulamalar sunulur.

Aristo Mobil